Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   KOER

Змішувач KOER KB-41009-01

Фото - Змішувач KOER KB-41009-01
Фото 5
KOER KB-41009-01
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Джойстикз отвором
Вилив
Поворотний
Кут повороту90 °
Глибина струменя192 мм
Кут нахилу струменя5 °
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа35 мм / Sedal /
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)1 режим
Довжина шланга150 см
Диверторповоротом виливу
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
чорний
Країна походження брендуЧехія
Гарантія виробника5 років
Офіційний сайтkoer.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
KB-41009-01

KB-41009-05

KR3502

Ще
KR3503

Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.

Купити KOER KB-41009-01

Усі ціни 40 →

Змішувач для ванни з коротким зливом KOER KB-41009-01 Хром KR3502

KOER KB-41009-01 - це змішувач для ванни, який поєднує в собі високу якість, стильний дизайн та функціональність. Виго... щетовлений з латуні високої якості у Чехії, цей змішувач гарантує надійність та довговічність. Змішувач комплектується шлангом довжиною 150 см, зручною ручною лейкою, тримачем для лейки, аератором, ексцентриками, чашками та гумовими прокладками, що забезпечує повну
Plum-bing.com.uaМенше року
(Одеса)
Поскаржитись
7 115 грн.

Змішувач для ванни Koer KB-41009-05 (KR3503) KR3503

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
8 312 грн.

Смеситель для ванны с коротким изливом Koer KB-41009-01 KR3502

Смеситель для ванны с коротким изливом Koer KB-41009-01 (Цвет хром) (KR3502)Характеристики :Ед. в упак. : 8Объем ящ. : 0,092В... щеес ящ. : 29,000MAX разница давления горячей и холодной воды (бар) : 1,50Вид изделия : Смесители для ванны с коротким изливомГарантия на детали смесителя (мес) : 12Гарантия на корпус смесителя (мес) : 60Диаметр картриджа (мм) : 35Длина излива (мм) : 128Длина излива (см) : 11-15Длина шланга (см) :
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 695 грн.

Змішувач для ванни Koer KB-41009-05 (KR3503)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-41009-01 (Кольор хром) (KR3502) kr

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChasPi З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 439 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на KOER KB-41009-01