Змішувач KOER KB-73010-01
Фото 3 |
KOER KB-73010-01 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KB-73010-01
Усі ціни 12 →Змішувач одноважільний настінного монтажу KOER KB-73010-01 хром латунь KR3 | 4 366 грн. |
Змішувач для кухні настінний KOER KB-73010-01 (Колір хром) (KR3490) | 4 366 грн. |
Змішувач одноважільний настінного монтажу KOER KB-73010-05 чорний латунь K | 4 851 грн. |
Змішувач для кухні настінний KOER KB-73010-05 (Колір чорний) (KR3491) | 4 851 грн. |
Змішувач для кухні настінний Koer KB-73010-01 (Колір хром) (KR3490) | 4 366 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →