Змішувач KOER KI-70005-02
Фото 4 |
KOER KI-70005-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KI-70005-02
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом KOER KI-70005-07 чорний | 3 715 грн. |
Змішувач для кухні Koer KI-70005-02 з силіконовим виливом (KR3388) | 3 431 грн. |
Змішувач для кухні Koer KI-70005-07 з силіконовим виливом (KR3389) | 3 715 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →