Змішувач KOER KB-72002-01
Фото 4 |
KOER KB-72002-01 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KB-72002-01
Усі ціни 23 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72002-01 сірий | 4 754 грн. |
Змішувач для кухні Koer KB-72002-01 з виходом для питної води (KR3383) | 4 754 грн. |
Змішувач для кухні з виходом для питної води KOER KB-72002-05 (Колір чорни | 4 533 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72002-05 чорний | 4 533 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72002-07 сірий | 4 851 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →