Змішувач KOER KB-72003-01
Фото 10 |
KOER KB-72003-01 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KB-72003-01
Усі ціни 46 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-09 чорний | 4 567 грн. |
Змішувач для кухні Koer KB-72003-01 з виходом для питної води (KR3375) | 4 519 грн. |
Зміш. для кухні з виходом для питної води KOER KB-72003-02 (Колір нерж+сил | 4 754 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-01 сірий | 4 519 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-07 чорний | 4 865 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →