Змішувач KOER KB-40008-01
Фото 5 |
KOER KB-40008-01 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER KB-40008-01
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-40008-01 хро | 5 129 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-40008-01 (Колір хром) (KR347 | 5 129 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-40008-05 чор | 6 168 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-40008-05 (Колір чорний) (KR3 | 6 168 грн. |
Змішувач для ванни з коротким зливом KOER KB-40008-01 (Колір хром) (KR3472 | 5 129 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →