Сковорода Krauff Smart Fry 25-45-178 24 см
![]() |
Krauff Smart Fry 25-45-178 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Smart Fry 25-45-178 24 см
| 1 399 грн. | ![]() |
| 1 399 грн. |
Krauff 24 см (25-45-178) 24см(25-45-178) | 1 399 грн. |
| 1 399 грн. |
| 1 919 грн. |
Модификації Krauff Smart Fry 25-45-178
| Ціни на Krauff Smart Fry 25-45-178 |
|---|---|---|---|---|
| Krauff Smart Fry 25-45-178 24 см | від 1 399 грн. | 5 пропозицій | ||
| Krauff Smart Fry 25-45-179 26 см | від 1 395 грн. | 5 пропозицій | ||
| Krauff Smart Fry 25-45-180 28 см | від 1 699 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →