Каструля Krauff Smart Fry 25-45-159
Krauff Smart Fry 25-45-159 2.3 л4.3 л |
|
Антипригарне покриття Greblon C3 з індикатором нагрівання у вигляді вогню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Smart Fry 25-45-159
Усі ціни 7 →Каструля Krauff Smart Fry з кришкою 20 см 2.3 л (25-45-159) | 903 грн. |
Каструля Smart Fry 2л. алюм.з антипр. покриттям (25-45-159) | 2 150 грн. |
Krauff 25-45-159 | 1 580 грн. |
Krauff 25-45-159 | 998 грн. |
Krauff 25-45-159 Smart Fry 2,3 л 25-45-159SmartFry2,3л | 903 грн. |
Каструля Krauff Smart Fry зі скляною кришкою 2.3 л 20 см (25-45-159) | 1 075 грн. |
Каструля з кришкою Krauff Smart Fry 25-45-159 20 см 2.3 л чорна | 1 733 грн. |
Модификації Krauff Smart Fry 25-45-159
Ціни на Krauff Smart Fry 25-45-159 |
---|---|---|---|---|
Krauff Smart Fry 25-45-159 | від 903 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Smart Fry 25-45-160 | від 1 348 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →