Ківш Krauff Smart Fry 25-45-158
Krauff Smart Fry 25-45-158 |
|
Антипригарне покриття Greblon C3 з індикатором нагрівання у вигляді вогню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Smart Fry 25-45-158
Ківш Smart Fry 1л. алюм. з антипр. Покриттям,(25-45-158) | 1 550 грн. |
Krauff 25-45-158 Smart Fry 1 л 25-45-158SmartFry1л | 651 грн. |
Krauff 25-45-158 | 648 грн. |
Krauff 25-45-158 | 1 158 грн. |
Ківш Krauff Smart Fry зі скляною кришкою 1 л 16 см (25-45-158) | 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →