Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Літня шина Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W

Фото - Шини Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
275 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
119
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W

Усі ціни 15 →

Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W XL FR

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 008 грн.

Шина Lanvigator Catch Power Plus 275/60 R20 119W XL FR

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 803 грн.

Lanvigator Catchpower Plus (275/60R20 119W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 836 грн.

Летние шины Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W XL FR

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 036 грн.

LANVIGATOR CatchPower Plus 275/60R20 119W

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 917 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchPower Plus 275/60 R20 119W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна