Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Legrand

Подовжувач Legrand 694559

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Legrand 694559
Фото 3
Legrand 694559
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю3 м
Макс. потужність3680 Вт
Макс. навантаження16 А
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)3 шт.
Конструктивні особливості
Захисні шторки від дітей
Штекери розеткипід кутом
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.

Купити Legrand 694559

Подовжувач Legrand 3 гнізда 3 м з/заз сірий 694559

Бренд: Legrand; Довжина кабеля, м: 3; Кількість розеток, шт: 3; Колiр: Сірий; Країна виробництва: Франція; Тип подовжувача: П... щеобутовий; Тип розеток: З заземленням; USB порти: Ні
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
728 грн.

Legrand 694559 — Подовжувач СТАНДАРТ 3х2К+З розетки, 16 А, кабель 3 м, білий/сірий

Подовжувач стандарт на 3х2К+З розетки 16 А, 220 V/50 Hz, кабель 3 м, IP20, колір білий/сірий
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Legrand Мережевий фільтр Legrand Стандарт 3х2K + C розетки, 16 А, з кабелем 3 м (694559) White Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
729 грн.

Подовжувач Legrand Стандарт 3х2K+C розетки, 16 А, з кабелем 3 м Білий/Сірий (694559)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
623 грн.

Подовжувач Legrand Стандарт 3х2K+C розетки, 16 А, з кабелем 3 м Білий/Сірий (694559)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 064 грн.

Динаміка цін на Legrand 694559