Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Linglong

Літня шина Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T

Фото - Шини Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T
165/70 R14
85
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
165 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
85
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.

Купити Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T

Усі ціни 18 →

LingLong Comfort Master 165/70 R14 85T XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 588 грн.

LingLong ComfortMaster (165/70R14 85T XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 584 грн.

Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 165/70R14 85T XL

Диаметр шины: 14" * Индекс нагрузки шины: 85/515 * Индекс скорости: T * Высота профиля шины: 70 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 165 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 165/70R14 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 470 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 165/70R14 85T XL

Диаметр шины: 14" * Индекс нагрузки шины: 85/515 * Индекс скорости: T * Высота профиля шины: 70 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 165 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 165/70R14 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 624 грн.

LINGLONG Лiтня шина LINGLONG Comfort Master 165/70R14 85T XL

Диаметр шины: 14" * Индекс нагрузки шины: 85/515 * Индекс скорости: T * Высота профиля шины: 70 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 165 * Країна виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 165/70R14 * Рівень шуму: 70dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: C * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: C+ (Єконом+) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 477 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T

Ціни на Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T
Linglong Comfort Master 165/70 R14 85T від 1 296 грн.18 пропозицій
Відеоогляди