Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Linglong

Літня шина Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y

Фото - Шини Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y
Фото 3
Виберіть розмір шин
Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y
225/35 R20
90
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
90
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.

Купити Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y

Усі ціни 9 →

LingLong Sport Master 225/35 R20 90Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 833 грн.

Шина LingLong Sport Master 225/35 R20 90Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 611 грн.

Ling Long Sport Master (225/35R20 90Y)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 633 грн.

LingLong Sport Master 225/35 R20 90Y XL

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
3 850 грн.

Летние шины LingLong Sport Master 225/35 R20 90Y XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 860 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y

Модификації Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y

Ціни на Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y
Linglong Sport Master 225/35 R20 90Y від 3 611 грн.9 пропозицій