Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y

Фото - Шини RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y
Фото 10
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y
225/35 R20
90
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
90
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y

RoadX RX Motion DU71 225/35 R20 90Y

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - Y;Ширина - 225;Профіль - 35;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 90;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 586 грн.

Roadx RxMotion DU71 (225/35R20 90Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 780 грн.

Roadx Roadx RXMotion DU71 225/35 R20 90Y XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 286 грн.

Літня шина RoadX RX Motion DU71 225/35 R20 90Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 801 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y

Модификації RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y

Ціни на RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y
RoadX RXMotion DU71 225/35 R20 90Y від 3 286 грн.4 пропозиції