Литий диск Replica MR122 10x20/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 050 до 5 406 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica MR122 1
Характеристики
Replica MR122 10x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica MR122 10x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica Mercedes (MR122) 10x20 5x112 ET35 DIA66.6 S | 5 050 грн. |
Диски Replica Mercedes (MR122) 10x20 5x112 ET35 DIA66,6 (silver) | 5 127 грн. |
Replica MR122 (R20 W10.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6) silver | 5 166 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA MR122 Silver R20 W10.0 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 5 406 грн. |
Replica Mercedes (MR122) 10x20 5x112 ET35 DIA66.6 S | 5 226 грн. |
Replica Mercedes (MR122) 10x20 5x112 ET35 DIA66.6 S | 5 323 грн. |
Replica Replica Mercedes (MR122) 10x20 5x112 ET35 DIA66.6 S | 5 194 грн. |
Replica Mercedes MR122 (R20 W10 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1903265 | 5 091 грн. |
Закрити
Схожі