Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   WEB-камери   /   Logitech

WEB-камера Logitech Rally Bar

Фото - WEB-камера Logitech Rally Bar
Відео 27Фото 11
Logitech Rally Bar
Колір
Призначення
для конференцій
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 30 к/с
Зйомка Full HD (1080p)
1920x1080 пікс. 30 к/с
Зйомка Quad HD
2560x1440 пікс. 30 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)
3840x2160 пікс. 30 к/с
Фокусування
автоматична
Кут огляду по горизонталі
90 °
Функції та можливості
мікрофон з шумозаглушенням
динамік
захисна шторка
Кут повороту камери
132 °
Кут нахилу камери
82 °
пульт ДК
Індикатори
активності та живлення
Додаткові роз'єми
RJ-45, HDMI, Mini-jack 3.5
Додаткове живлення
+
Габарити
910x164x131 мм
Офіційний сайт
logitech.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2021
Маркування виробника
960-001311

960-001323

5-кратне оптичне збільшення. Вбудований органайзер для кабелів. Інтелектуальний видошукач для огляду приміщення та підрахунку присутніх. Панорамування та зміна кута огляду за допомогою приводу. Інтелектуальне фокусування.
Вага: 7 кг

Спеціальна web-камера UltraHD/4K-дозволу для розрахованих на багато користувачів відеоконференцій з числом учасників до 15 чол. у приміщеннях середнього та великого розміру. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на професійне застосування. Пристрій виконаний у вигляді саундбару та об'єднує в одному корпусі камеру, динаміки, мікрофони, мікропроцесор, постійну/оперативну пам'ять.

Ключовою особливістю web-камери Logitech Rally Bar стала наявність двох камер, одна з яких (основна) захоплює відео високої / надвисокої роздільної здатності для трансляції, а друга невелика ширококутна камера AI Viewfinder охоплює все приміщення і дає дані для роботи інтелектуальних AI-функцій, які застосовуються для автоматичного налаштування. Підтримуються два режими роботи: у парі з ПК/ноутбуком та самостійний.

У першому режимі (USB Mode) пристрій підключається до комп'ютера і використовується як звичайна веб-камера з вбудованим мікрофоном та динаміками. Другий режим (Appliance mode) використовує власний мікропроцесор, завдяки якому web-камера перетворюється на повністю автономний пристрій, що дозволяє проводити відеоконференції на платформах Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та деяких інших. Для налаштування роботи в автономному режимі використовуються Андроїд-клієнти для відеоконференцій (Microsoft Teams Rooms on Android, Zoom Rooms, GoToRoom, Ring Central Rooms, Pexip Room, Tencent Meeting Rooms).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.

Купити Logitech Rally Bar

Усі ціни 18 →

Система для видеоконференций Logitech Rally Bar Huddle Graphite (960-001501) 960-001501

Система для видеоконференций Logitech Rally Bar Huddle Graphite (960-001501) / Logitech / Комплект для відеоконференцій / Про... щеведення конференцій / Bluetooth / 24міс. / 00000
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
122 999 грн.

Система відеоконференції Logitech Rally Bar Huddle (960-001501) 960-001501

Тип пристрою - камера
Офіційний партнер Logitech
Brain.com.ua
(Київ)
Поскаржитись

Система відеоконференції Logitech Rally Bar Huddle (960-001501) 960-001501

+ 2693 балів ITbox, Тип пристрою - камера
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Logitech Rally Bar Huddle (960-001501) — Веб-камера, Ultra HD 4K, USB 960-001501

Веб-камера, Ultra HD 4K, USB
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
131 881 грн.

Система відеоконференції Logitech Rally Bar Huddle (960-001501) 960-001501

Тип пристрою - камера Rally Bar Huddle - це компактне, але потужне рішення для відеоконференцій для невеликих конференц-зал... щеів. Цей універсальний пристрій поєднує в собі виняткові аудіо- та відеоможливості, перетворюючи будь-яку кімнату для переговорів на професійний центр для співпраці. Завдяки надширокій 4K-камері та вдосконаленій оптиці Rally Bar Huddle фіксує кожного учасника в
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
117 199 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Logitech Rally Bar

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості web-камери Logitech Rally Bar:
• Радіус дії мікрофона до 4.6 м
• 6 вбудованих мікрофонів з функцією фокусування на тому, хто говорить