Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Maestro

Електрочайник Maestro MR-023 2200 Вт 1.7 л

Фото - Електрочайник Maestro MR-023 2200 Вт 1.7 л
Фото 9
Maestro MR-023
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Терморегулятор
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Подвійні стінки
Дисплей
Матеріал
пластик зі склом
Джерело живлення
230 В
Офіційний сайт
feel-maestro.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026

Досить просунутий чайник з розширеним набором функцій, здебільшого розрахований на користувачів, яким потрібен точний контроль температури води. Колба об'ємом 1.7 літра виготовлена з боросилікатного скла — матеріалу, стійкого до перепадів температур і нейтрального до смаку напоїв, а зовнішня оболонка з поліпропілену знижує ризик опіків при дотику. Аналогічну функцію виконує конструкція з подвійними стінками.

Електрочайник Maestro MR-023 працює в діапазоні потужності 1800–2200 Вт, що забезпечує досить швидкий нагрів, а прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі 304 спрощує догляд і продовжує термін служби приладу. Головна практична особливість — сенсорна панель з вибором температури 40, 70, 80 або 90 °C, що зручно при заварюванні зеленого або улунового чаю, приготуванні дитячого харчування або кави альтернативними методами. Функція підтримки заданої температури діє до двох годин, позбавляючи від повторного кип'ятіння, а електронне управління з пам'яттю на 13 рівнів розширює сценарії повсякденного використання. Для наочного контролю передбачені дисплей і вбудований термометр, а підставка з обертанням на 360° не нагрівається, що спрощує зняття колби з будь-якої сторони.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Maestro MR-023 2200 Вт 1.7 л

Усі ціни 22 →

Чайник Maestro MR-023 Green

Об'єм 1,7л, потужність 1800-2200 Вт, сенсорна панель керування, регулювання температури 40/70/80/90 °C, корпус із висок... щеоякісного боросилікатного скла, зовнішня поверхня з поліпропілену, індикатор рівня води, підтримка температури.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
829 грн.

Електрочайник розумний скляний сенсорний Maestro MR-023-WHITE 1.7 л 2200 Вт LED білий

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 221 грн.

Електрочайник скляний Maestro 1.7л LED білий (MR-023-WHITE)

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 651 грн.

Чайник Maestro MR-023 White

Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись

Електрочайник розумний скляний сенсорний Maestro MR-023-GREEN 1.7 л 2200 Вт LED зелений

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Maestro MR-023 2200 Вт 1.7 л