Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   Makita

Ланцюгова пила Makita UC100DZ

Фото - Пила Makita UC100DZ
Відео 3Фото 17
Makita UC100DZ
акк. 1 шт.
2 Агод
, мастило
акк. відсутній, мастило
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоздовжньо
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску100 мм
Крок ланцюга0.325 "
Швидкість ланцюга8 м/с
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
Комплектаціяланцюг
без зарядного пристрою
мастило
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаMakita CXT
Напруга батареї12 В
Сумісні акумуляториBL1016, BL1021B, BL1041B
Інше
Рівень шуму95 дБ
Об'єм мастильного баку0.06 л
Габарити383x90x220 мм
Вага1 кг
Офіційний сайтmakitauk.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Модель UC100DZ поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити Makita UC100DZ

Усі ціни 22 →

Пила ланцюгова акумуляторна Makita UC100DZ, 10.8В, CXT (без АКБ та ЗП), (UC100DZ)

*Постачається без акумулятора та зарядного пристрою. Багатофункціональна, проста у використанні, легка та компактна пилка для... щеобрізання дерев та чагарників у саду та не тільки. Зручність Нова заміна та регулювання натягу ланцюга без використання інструментів. Автоматичне мастило ланцюга. Спеціальне оглядове віконце дозволяє миттєво контролювати залишок мастила для ланцюга, не відволікаючись від роботи. Електричне гальмо миттєво зупиняє ланцюг, що дозволяє швидше переходити до наступного завдання. Двигун Компактний та легкий двигун Makita BL. Захист Важіль блокування розташований з обох боків. Захисний кожух адаптується до глибини різу: він закриває шину зверху і поступово відхиляється, коли ланцюг входить у гілку. Система захисту акумулятора запобігає його перевантаженню, надмірному розряду та перегріву, забезпечуючи стабільну роботу пристрою. Технологія Extreme Protection Technology (XPT) Конструкція забезпечує підвищений захист від пилу та вологи, що дозволяє впевнено працювати навіть у складних погодних умовах.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 199 грн.

Акумуляторна міні пила Makita UC100DZ без АКБ та ЗУ

Тип: Аккумуляторная пила / Крок ланцюга: 0.325" (8.25 мм) / Довжина шини: 100 мм / Вага, кг: 1.5 / Особливості: Блокировка кн... щеопки включения / Тип двигуна: Бесщеточный / Швидкість обертання ланцюга, об/хв: 480
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 838 грн.

Makita UC100DZ

Акумуляторна ланцюгова пила UC100DZ (без АКБ): переваги - Багатофункціональна, проста у використанні, легка та компактна пи... щелка для обрізання дерев та чагарників у саду та не тільки - Нова заміна та регулювання натягу пиляльного ланцюга без використання інструментів (просто послабте та знову затягніть важіль, щоб автоматично відрегулювати натяг пиляльного ланцюга) - Автоматичне
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
8 677 грн.

Ланцюгова пила Makita CXT, 12V, 100мм (без АКБ та ЗП) (UC100DZ) UC100DZ

без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті, Тип - акумуляторна, Призначення - професійний, мініпила, роз... щеташування двигуна - пряме
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
10 805 грн.

Ланцюгова пила Makita CXT, 12V, 100мм (без АКБ та ЗП) (UC100DZ) UC100DZ

+ 756 балів ITbox, без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті, Тип - акумуляторна, Призначення - професі... щейний, мініпила, розташування двигуна - пряме
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Makita UC100DZ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Makita UC100DZ

Ціни на Makita UC100DZ
Makita UC100DWA від 9 999 грн.9 пропозицій
Makita UC100DZ від 6 999 грн.22 пропозиції
Відеоогляди