Ланцюгова пила Makita UC100DWA
Відео 3Фото 17 |
Makita UC100DWA акк. 1 шт 2 Агод , мастилоакк. 1 шт 2 Агод , напилок для ланцюгаакк. відсутній, мастилоакк. відсутній, напилок для ланцюга |
|
У комплекті акумулятор 12 В (2 Агод), зарядний пристрій та олія.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita UC100DWA
Усі ціни 9 →Акумуляторна ланцюгова пила Makita UC100DWA, 1 акб 12В 2 Ah, з/п | 9 480 грн. |
Акумуляторна ланцюгова міні-пила Makita UC100DWA + 1 акб 2Ah | 12 000 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Makita (UC100DWA) | 12 000 грн. |
Ланцюгова пила Makita CXT, 12V, 100мм, 2Ah (UC100DWA) | 11 539 грн. |
Ланцюгова пила Makita CXT, 12V, 100мм, 2Ah (UC100DWA) UC100DWA | 12 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Makita UC100DWA
Ціни на Makita UC100DWA |
---|---|---|---|---|
Makita UC100DWA | від 9 480 грн. | 9 пропозицій | ||
Makita UC100DWA01 | від 9 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita UC100DZ | від 6 514 грн. | 11 пропозицій | ||
Makita UC100DZ01 | від 6 200 грн. | 1 пропозиція |