Висоторіз Makita UN460WDZ
Відео 2Фото 14 |
Makita UN460WDZ акк. 1 штакк. відсутній |
|
Модель Makita UN460WDZ поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, а модель UN460WDWA з акумулятором на 2 Агод та зарядним пристроєм у комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita UN460WDZ
Усі ціни 17 →Акумуляторний кущоріз Makita UN460WDZ (без АКБ та ЗУ) | 7 344 грн. |
Акумуляторний кущоріз Makita UN460WDZ без акб | 7 344 грн. |
Кусторез аккумуляторный штанговый Makita (UN460WDZ) - без аккумулятора и з | 9 296 грн. |
Акумуляторний висоторіз Makita UN460WDZ (12 В, без АКБ, 460 мм) | 9 300 грн. |
Кущоріз акумуляторний Makita 12В, 460 мм Каркас (UN460WDZ). | 4 980 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita UN460WDZ
Ціни на Makita UN460WDZ |
---|---|---|---|---|
Makita UN460WDWA | від 8 980 грн. | 17 пропозицій | ||
Makita UN460WDZ | від 4 980 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →