Шабельна пила Makita JR3061T
Відео 4Фото 14 |
Makita JR3061T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita JR3061T
Усі ціни 30 →Шабельна пила Makita JR3061T | 8 667 грн. |
Шабельна пила Makita JR3061T | 8 399 грн. |
Шабельна пила Makita JR3061T в кейсі | 8 399 грн. |
Пила шабельна Makita JR3061T, 1250Вт, 32мм, 0-3000 об/хв, 3.3кг | 10 971 грн. |
Пила сабельная Makita (JR3061T) | 10 971 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди