Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Масляні радіатори   /   Mirteco

Масляний обігрівач Mirteco 350-12 12 секц
1.44 кВт

Фото - Масляний радіатор Mirteco 350-12 12 секц 1.44 кВт
Mirteco 350-12
Колір
Тип
масляний радіатор
Нагрівальний елемент
спіраль
Керування
кнопкове
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
1440 Вт
Площа обігріву
14 м²
Кількість секцій
12
Функції
термостат
регулювання температури
дисплей
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
настінний
Габарити (ВхШхГ)
42.5x106x9.6 см
Вага
19 кг
Офіційний сайт
mirteco.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Динаміка цін на Mirteco 350-12 12 секц
1.44 кВт

Модификації Mirteco 350-12

Ціни на Mirteco 350-12
Mirteco 350-4 4 секц
0.48 кВт
від 7 849 грн.2 пропозиції
Mirteco 350-6 6 секц
0.72 кВт
від 8 634 грн.2 пропозиції
Mirteco 350-8 8 секц
0.96 кВт
від 9 419 грн.2 пропозиції
Mirteco 350-10 10 секц
1.2 кВт
від 10 204 грн.2 пропозиції
Mirteco 350-12 12 секц
1.44 кВт
від 10 988 грн.2 пропозиції