Мотошина Mitas E-05 3 R21 54S
![]() |
Mitas E-05 3 R21 54S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas E-05 3 R21 54S
| 3 463 грн. |
Mitas E-05 (3 R21 54S) | 3 427 грн. | ![]() |
| 3 137 грн. |
| 3 564 грн. |
| 3 643 грн. |
Модификації Mitas E-05 3 R21 54S
| Ціни на Mitas E-05 3 R21 54S |
|---|---|---|---|---|
| Mitas E-05 2.75 -21 45S | від 3 270 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas E-05 3 R21 54S | від 3 137 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas E-05 3.5 -18 62S | від 3 066 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas E-05 3.5 R16 58S | від 3 790 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas E-05 3.5 R18 62S | від 2 838 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas E-05 3.25 -18 59S | від 2 811 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas E-05 3.25 -19 54S | від 3 810 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas E-05 3.25 R16 55S | від 2 586 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas E-05 3.25 R18 59S | від 2 520 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas E-05 4 R19 71P | від 3 687 грн. | 6 пропозицій | ||
Відеоогляди