Мотошина Mitas H-06 3.25 R16 55P
![]() |
Mitas H-06 3.25 R16 55P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas H-06 3.25 R16 55P
Усі ціни 8 →| 2 922 грн. |
Mitas H-06 (3.25 R16 55P Reinforced) | 2 916 грн. | ![]() |
Mitas H-06 3.25 R16 55P 460003 | 2 839 грн. |
| 3 035 грн. |
| 3 102 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Mitas H-06 3.25 R16 55P
| Ціни на Mitas H-06 3.25 R16 55P |
|---|---|---|---|---|
| Mitas H-06 2.75 R18 48P | від 2 121 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas H-06 2.75 R19 43P | від 3 731 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3 R19 49P | від 3 754 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.5 -18 62P | від 3 515 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-06 3.5 R16 58P | від 2 807 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.5 R16 64S | від 10 903 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.5 R18 62P | від 3 040 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 -18 59P | від 2 840 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas H-06 3.25 -19 54P | від 2 888 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-06 3.25 R16 55P | від 2 839 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 R18 59P | від 2 520 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas H-06 3.25 R19 54P | від 6 045 грн. | 1 пропозиція | ||