Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas H-06 3.25 R16 55P

Фото - Мотошина Mitas H-06 3.25 R16 55P
Фото 23
Mitas H-06 3.25 R16 55P
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
3.25 "
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
55
Індекс швидкості
P
Конструкція
R
Посилена (Reinforced/RF)
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas H-06 3.25 R16 55P

Усі ціни 7 →

Mitas H-06 3.25 R16 55P

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 926 грн.

Mitas H-06 (3.25 R16 55P Reinforced)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 916 грн.

Mitas H-06 3.25 R16 55P 460003

Mitas H-06 3.25 R16 55P
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 839 грн.

Літні шини Mitas H-06 3.25 R16 55P Reinforced

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 035 грн.

Літні шини Mitas H-06 3.25 R16 55P Reinforced

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 102 грн.

Шина Mitas H-06 3.25 R16 55P

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 457 грн.

Шина Mitas H-06 3.25 R16 55P

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 468 грн.

Динаміка цін на Mitas H-06 3.25 R16 55P

Модификації Mitas H-06 3.25 R16 55P

Ціни на Mitas H-06 3.25 R16 55P
Mitas H-06 2.75 R18 48P від 2 121 грн.6 пропозицій
Mitas H-06 2.75 R19 43P від 3 731 грн.1 пропозиція
Mitas H-06 3 R19 49P від 3 754 грн.1 пропозиція
Mitas H-06 3.5 -18 62P від 3 515 грн.2 пропозиції
Mitas H-06 3.5 R16 58P від 2 807 грн.9 пропозицій
Mitas H-06 3.5 R16 64S від 10 903 грн.1 пропозиція
Mitas H-06 3.5 R18 62P від 3 040 грн.6 пропозицій
Mitas H-06 3.25 -18 59P від 2 840 грн.4 пропозиції
Mitas H-06 3.25 -19 54P від 2 888 грн.1 пропозиція
Mitas H-06 3.25 R16 55P від 2 839 грн.7 пропозицій
Mitas H-06 3.25 R18 59P від 2 520 грн.7 пропозицій
Mitas H-06 3.25 R19 54P від 6 045 грн.1 пропозиція