Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Запчастини до велосипедів   /   Колеса та шини   /   Велосипедні шини   /   Mitas

Велошина Mitas Syrinx V80 Classic 26x1.5

Фото - Велошина Mitas Syrinx V80 Classic 26x1.5
Mitas Syrinx V80 Classic 26x1.5
Призначення
шосейні
Діаметр
26
Ширина
1.5"
Стандарт ETRTO
40-559
Щільність каркаса EPI (TPI)
22
Навантаження
102 кг
Бортувальний трос
сталевий
Вага
560 г
Дата додавання на E-Katalog
березень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування велосипедних шинРозшифрування основних маркувань, що наносяться на боковини велопокришок

Купити Mitas Syrinx V80 Classic 26x1.5

Покрышка 26" x 1.50" (40x559) MITAS (RUBENA) SYRINX V80 Classic 22 5-10951406

Производитель: Rubena. Отличный выбор как для асфальта городских улиц, так и для загородных трасс. Низкий профиль и слико... щевый рисунок протектора обеспечивают хорошие скоростные характеристики. Характеристики: - Размер: 26" x 1.50" (40x559) - Давление: до 5.5 атм. - Нагрузка: 102 кг. - Корд: проволочный. - Компаунд: Basic. - EPI: 22. - Вес: 560 грамм. - Цвет: черный.
VeloGO.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
520 грн.

Покришка Mitas 26 x 1.50 40-559 Syrinx V80 Classic 22 (1084-TIR-32-23)

Маркетплейс: MAUDAU  Terra Incognita З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
523 грн.

Велосипедна покришка 26x1.50 Mitas SYRINX V80 Classic (TIR-32-23)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bike&Water З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
524 грн.

Покришка Mitas 26x1.50 40-559 Syrinx V80 Classic 22 (1084-TIR-32-23)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Покришка 26x1.50 (40x559) Rubena SYRINX V80 Classic 22

Маркетплейс: Rozetka.ua  VeloGalaxy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
476 грн.

Динаміка цін на Mitas Syrinx V80 Classic 26x1.5