Кавоварка Moccamaster KBG Select Black чорний (53987)
![]() |
Moccamaster KBG Select Black чорний |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moccamaster 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moccamaster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин

Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Купити Moccamaster KBG Select Black чорний
Усі ціни 23 →| 13 140 грн. | ![]() |
Кавоварка Moccamaster Kbg 741 black | 14 208 грн. |
| 14 067 грн. | ![]() |
Кавоварка крапельна Moccamaster KBG 741 Select Black Black Select | 13 996 грн. | ![]() |
| 14 164 грн. | ![]() |
ще 18 пропозицій
Модификації Moccamaster KBG Select Black
| Ціни на Moccamaster KBG Select Black |
|---|---|---|---|---|
| Moccamaster KBG Select Pastel Yellow бежевий | від 14 803 грн. | 1 пропозиція | ||
| Moccamaster KBG Select Red Metallic бордовий | від 16 337 грн. | 3 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Off White білий | від 14 825 грн. | 14 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Turquoise бірюзовий | від 13 551 грн. | 2 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Matt Black графіт | від 15 419 грн. | 2 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Fresh Green зелений | від 14 974 грн. | 1 пропозиція | ||
| Moccamaster KBG Select Brushed Brass золотистий | від 13 100 грн. | 3 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Copper мідний | від 14 123 грн. | 3 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Brushed нержавіюча сталь | від 14 201 грн. | 4 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Forest Green оливковий | від 15 976 грн. | 2 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Orange оранжевий | від 15 051 грн. | 6 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Yellow Pepper пісочний | від 13 880 грн. | 25 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Pink рожевий | від 16 343 грн. | 8 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Pastel Green салатовий | від 14 797 грн. | 8 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Midnight Blue синій | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| Moccamaster KBG Select Matt Silver сріблястий | від 14 172 грн. | 10 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Stone Grey сірий | від 13 796 грн. | 10 пропозицій | ||
| Moccamaster KBG Select Polished Silver хром | від 13 687 грн. | 4 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Brick Red червоний | від 14 943 грн. | 4 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Red червоний | від 13 626 грн. | 4 пропозиції | ||
| Moccamaster KBG Select Black чорний | від 12 160 грн. | 23 пропозиції | ||
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Moccamaster KBG Select Black:
- Протикраплинна система
РекомендуємоПорівняти в таблиці →