Ноутбук MSI GS76 Stealth 11UG
![]() | GS Stealthігровийавтономнийматовийапгрейд ОЗПдискретнаSSD M.2USB-C 40G (USB4)брендова акустикапідсвітка3D сканер обличчя Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i7 / Core i9, 11800H / 11900H, 2.3 / 2.5 ГГц Відеокарта:RTX 3070 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ / 2 ТБ Вага ноутбука:2.5 кг |
MSI GS76 Stealth 11UG
від 61 999 до 90 500 грн.
Шапка
Модифікації MSI GS76 Stealth 11UG 2
| 11UG-473NEU | Core i7 | 11800H | 32 ГБ | RTX 3070 | 2 ТБ | Win 10 Home | 61 999 грн. | Geekabyte.com.ua | ||
| 11UG-257US | Core i9 | 11900H | 32 ГБ | RTX 3070 | 1 ТБ | Win 10 Home | 90 499 .. 90 500 грн. | Порівняти ціни 3 | ||

Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?

Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Серія MSI GS Stealth (тонкі ігрові)
від 162 999 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 3840x2400 (16:10), miniLED, 120 Гц, Core Ultra 9, 275HX, 2.1 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, RTX 5090, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.9 кг
від 146 544 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 64 ГБ, LPDDR5X, RTX 5090, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 106 999 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", матовий, 3840x2400 (16:10), miniLED, 120 Гц, Core Ultra 9, 185H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.9 кг
від 115 973 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, RTX 5070 Ti, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 168 999 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 3840x2400 (16:10), miniLED, 120 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, RTX 5090, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.9 кг
від 118 529 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, RTX 5070 Ti, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 71 000 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core Ultra 9, 185H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 1.99 кг
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 64 ГБ, LPDDR5X, RTX 5090, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 144 949 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, RTX 5080, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 148 961 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, RTX 5090, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, без ОС, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
від 57 037 грн.
ультрабук, 14 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core Ultra 7, 155H, 0.9 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, 3D сканер обличчя, 1.7 кг
від 169 999 грн.
продуктивний, ігровий, 17.3 ", матовий, 3840x2160 (16:9), miniLED, 144 Гц, Core i9, 13900H, 1.9 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4090, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.8 кг
від 101 000 грн.
продуктивний, ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Core i9, 13900H, 1.9 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.8 кг
від 81 250 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 240 Гц, Ryzen AI, 9 365, 2 ГГц, ОЗП 64 ГБ, LPDDR5X, RTX 4060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, швидка зарядка, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, автономний+, 2.1 кг
від 54 799 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 13620H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.1 кг
від 84 750 грн.
ультрабук, 14 ", 2880x1800 (16:10), OLED, 120 Гц, Core Ultra 7, 155H, 0.9 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 5Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, 3D сканер обличчя, 1.7 кг
від 151 146 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 3840x2400 (16:10), miniLED, 120 Гц, Core Ultra 9, 275HX, 2.1 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, RTX 5080, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.9 кг
від 57 996 грн.
ігровий, 14 ", матовий, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Core i7, 13620H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2 NVMe, 512 ГБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 6E, підтримка VR, 3D сканер обличчя, 1.7 кг
від 233 825 грн.
продуктивний, ігровий, 18 ", 3840x2400 (16:10), miniLED, 120 Гц, Core Ultra 9, 275HX, 2.1 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 5070 Ti, SSD M.2 NVMe, 2 ТБ, Win 11 Pro, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.9 кг
від 158 349 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), OLED, 240 Гц, Ryzen AI, 9 HX 370, 2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, LPDDR5X, RTX 5080, SSD M.2 NVMe, 1 ТБ, Win 11 Home, USB-A 10Gbps, USB-C 40G (USB4), Thunderbolt, Wi-Fi 7, підтримка VR, сканер відбитків, 3D сканер обличчя, 2.1 кг
Відеоогляди

GS76 Stealth 11UX - Leading-edge Power with 11th Gen Intel CPU | MSI
28 травня 20212 411 924 перегляда

「DD日常」快速開箱 MSI GS76 11UG 外觀篇 #MSI #GS76
31 жовтня 2021873 перегляда

Як вибрати ноутбук

Все про зарядки
Рекомендуємо
від 62 995 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7 / Ryzen 9, GPU RTX 5070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 176 349 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Max, GPU M5 Max 32-Core / M5 Max 40-Core, ОЗП 36 - 128 ГБ, накопичувач 2 ТБ - 8 ТБ, вага 2.14 кг
від 32 162 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 4050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 1.86 кг
від 45 779 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 120 049 грн.
дисплей 16.2 ", 3456x2234, проц, Apple M5 Pro, GPU M5 Pro 20-Core, ОЗП 24 - 64 ГБ, накопичувач 1 ТБ - 4 ТБ, вага 2.14 кг
від 49 640 грн.
дисплей 13.6 ", 2560x1664, проц, Apple M5, GPU M5 10-core / M5 8-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.23 кг
від 58 698 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M5, GPU M5 10-core, ОЗП 16 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 4 ТБ, вага 1.5 кг
від 32 999 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.1 кг
від 52 999 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц AMD, Ryzen 7, GPU RTX 5050 / RTX 5060, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.2 кг
від 44 499 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5 / Core i7, GPU RTX 5050 - RTX 5070, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ - 2 ТБ, вага 2.4 кг
від 28 730 грн.
дисплей 13 ", 2408x1506 (16:10), проц, Apple A18 Pro, GPU A18 Pro 5‑core, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 256 ГБ / 512 ГБ, вага 1.23 кг
від 34 949 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 2050 - RTX 4060, ОЗП 12 - 32 ГБ, накопичувач 512 ГБ / 1 ТБ, вага 2.38 / 2.4 кг