Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Nett

Душова система Nett SSB-24

Фото - Душова система Nett SSB-24
Фото 11
Nett SSB-24
Колір
Типдушова система
Верхній душ (тропічний)
Розміри245 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формакругла
Ручний душ (душова лійка)
Перемикання кнопкою налаштувань
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачатермостатичний
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душуна корпусі/стійці
Інше
Розміри панелі / стійки1300-1400x320 мм
Телескопічна стійка
Матеріаллатунь / з нержавіючою сталлю і АБС-пластиком /
Покриття корпусачорний
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.

Купити Nett SSB-24

Усі ціни 23 →

Душова система з термостатом Nett чорний матовий SSB-24 110221

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 500 грн.

Nett Nett SSB-24 + VB-22 + Gappo G7290-6

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
20 588 грн.

Комплект душова система та змішувач на раковину Nett VB-22 + SSB-24 чорний (140060) 140060

Комплект душова система та змішувач на раковину Nett VB-22 + SSB-24 чорний (140060) у нас можливо вибрати та придбати від вир... щеобника Nett у онлайн магазині опалювального обладнання Teploradost Наші консультанти підкажуть для вас вигідні товари залиште заявку у формі або зателефонуйте за телефоном (093) 170-25-27. Також, ви можете замовити набори змішувачів від популярних брендів - тільки у нас. Якщо виникли будь-які питання по товару Комплект душова система та змішувач на раковину Nett VB-22 + SSB-24 чорний (140060) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Сайт Теплорадість виконує доставку покупцям у регіонах: Нікополь, Вінниця, Миколаїв та в інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
14 445 грн.

Душова система з термостатом Nett SSB-24 Black

Тип: Душевая система / Призначення змішувача: Для душа / Термостат: Есть / Матеріал: Нержавеющая сталь, Латунь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
8 694 грн.

Nett SSB-24

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Nett SSB-24

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна