Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Nett

Душова система Nett SSH-24

Фото - Душова система Nett SSH-24
Фото 14
Nett SSH-24
Колір
Типдушова система
Верхній душ (тропічний)
Розміри245 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формакругла
Ручний душ (душова лійка)
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачатермостатичний
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душуна корпусі/стійці
Інше
Розміри панелі / стійки1300-1400x320 мм
Телескопічна стійка
Матеріаллатунь / з нержавіючою сталлю і АБС-пластиком /
Покриття корпусахром
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.

Купити Nett SSH-24

Усі ціни 25 →

Душова система з термостатом Nett хром SSH-24 110121

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
11 500 грн.

Nett Nett SSH-24 + VH-22 + Gappo G7290

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
18 896 грн.

Комплект змішувача та душової системи з термостатом Nett ZH-33 + SSH-24 хром (140110) 140110

Комплект змішувача та душової системи з термостатом Nett ZH-33 + SSH-24 хром (140110) у нас можна підібрати та придбати від б... щеренду Nett у каталозі опалювальних товарів Teploradost Наші менеджери нададуть для вас найкращі товари зверніться до чату на сайті або дзвоніть за телефоном (093) 170-25-27. Також, вибирайте набори змішувачів від якісних виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися питання за цим товаром Комплект змішувача та душової системи з термостатом Nett ZH-33 + SSH-24 хром (140110) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Онлайн магазин Teploradost.com.ua виконає доставку клієнтам регіонів: Маріуполь, Дніпро, Полтава , а також у всі міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
13 950 грн.

Душова система з термостатом зовнішнього монтажу для душу Nett SSH-24

Тип: Душевая система / Призначення змішувача: Для душа / Термостат: Есть / Матеріал: Нержавеющая сталь, Латунь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
8 614 грн.

Nett Комплект 140110 (ZH-33 + SSH-24)

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett SSH-24

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна