Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Nett

Душова система Nett TSH-473

Фото - Душова система Nett TSH-473
Фото 12
Nett TSH-473
Колір
Типдушова система
Встановленнявбудована
Верхній душ (тропічний)
Розміри245 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формаквадратна
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя1 шт.
Змішувач
Тип змішувачатермостатичний
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Кріплення ручного душунастінний монтаж
Інше
Матеріаллатунь / з нержавіючою сталлю /
Покриття корпусахром
під золото
нікель
чорний
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Маркування виробника
TSB-473

TSG-473

TSH-473

Ще
TSS-473

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.

Купити Nett TSH-473

Усі ціни 54 →

Душова система прихованого монтажу Nett хром TSH-473 110721

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 585 грн.

Nett Nett UB-51 + TSB-473

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 370 грн.

Душова система прихованого монтажу Nett TSS-473 з термостатом нікель (110530) 110530

Душова система прихованого монтажу Nett TSS-473 з термостатом нікель (110530) пропонуємо вам вибрати від бренду Nett у інтерн... щеет магазині опалювальних товарів Теплорадість Наші консультанти підберуть Вам вигідні компоненти напишіть на email або наберіть за номером телефону (093) 170-25-27. Також, ви можете знайти душові системи від найкращих виробників - тільки у нас. Якщо виникли будь-які питання по товару Душова система прихованого монтажу Nett TSS-473 з термостатом нікель (110530) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Інтернет магазин Теплорадість реалізує доставку покупцям у: Дніпро, Камʼянське, Хмельницький та в інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
13 484 грн.

Душова система з термостатом внутрішнього монтажу для душу Nett TSH-473

Тип: Душевая система / Призначення змішувача: Для душа / Термостат: Есть / Матеріал: Нержавеющая сталь, Латунь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
14 230 грн.

Nett TSB-473

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
14 827 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett TSH-473

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна