Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Nett

Душова система Nett TSH-99

Фото - Душова система Nett TSH-99
Фото 16
Nett TSH-99
Колір
Типдушова система
Встановленнявбудована
Верхній душ (тропічний)
Розміри245 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формакругла
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя1 шт.
Довжина шланга120 см
Змішувач
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
вилив
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Довжина кронштейна400 мм
Кріплення ручного душунастінний монтаж
Інше
Матеріаллатунь / з нержавіючою сталлю /
Покриття корпусахром
графіт, чорний
Країна походження брендуНімеччина
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Маркування виробника
TSB-99

TSGr-99

TSH-99

Ще
TSS-99

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nett 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nett.

Купити Nett TSH-99

Усі ціни 39 →

Душова система прихованого монтажу Nett TSS-99 нікель (111722) 111722

Душова система прихованого монтажу Nett TSS-99 нікель (111722) рекомендуємо вам вибрати та купити від виробника Nett у інтерн... щеет каталозі опалювального обладнання Теплорадість Наші співробітники нададуть Вам чудові товари напишіть на email або наберіть за телефоном (067) 478-51-55. Також, поглянь душові системи від надійних виробників - тільки у нас. Якщо виникли питання по товару Душова система прихованого монтажу Nett TSS-99 нікель (111722) уточніть необхідну інформацію у нас. Сайт Teploradost.com.ua виконає доставку жителям регіонів: Суми, Кам янець-Подільський, Харків та по всій Україні.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
11 159 грн.

Nett TSH-99 (111521) 111521

Tehnohata.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
11 768 грн.

Душевая система скрытого монтажа с изливом Nett TSH-99 111521

Особенности душевые скрытого монтажа с изливом Скрытый излив Регулируемый излив это технологическое решение столь распро... щестраненной проблемы в душевой. Чтобы вам больше не пришлось цепляться и травмировать ваши ноги во время приема расслабляющего душа, излив можно скрыть. Дизайнерские ручки Душевая давно перестала быть просто местом приёма душа. В современной ванной
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Душова система прихованого монтажу з виливом Nett TSH-99, Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Душова система внутрішнього монтажу з виливом графітова Nett TSGr-99

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChasPi З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 643 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nett TSH-99