Умивальник Omnires PORTLAND475BP 470 мм
![]() |
Omnires PORTLAND475BP 370 мм470 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires PORTLAND475BP 470 мм
Усі ціни 18 →| 5 490 грн. |
| 4 774 грн. |
Умивальник Omnires Portland 47x37, білий (PORTLAND475BP) PORTLAND475BP | 5 490 грн. | ![]() |
| 5 490 грн. |
Умивальник на стільницю Omnires Portland 47x39 см, білий глянцевий (PORTLAND475BP) | 5 490 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Omnires PORTLAND475BP
| Ціни на Omnires PORTLAND475BP |
|---|---|---|---|---|
| Omnires PORTLAND370BP 370 мм | від 4 635 грн. | 1 пропозиція | ||
| Omnires PORTLAND475BP 470 мм | від 3 843 грн. | 18 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →