Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   OMS

Каструля OMS 3120-26

Фото - Каструля OMS 3120-26
Відео 1Фото 16
OMS 3120-26
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
26 см
Об'єм
5.6 л
Глибина
13 см
Вага
2750 г
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Туреччина
Офіційний сайт
omscollection.com.tr
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Підходить для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.

Купити OMS 3120-26

Усі ціни 7 →

Каструля зі скляною кришкою OMS 3120-26-grey 26 см 5.6 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 936 грн.

Каструля зі скляною кришкою OMS 3120-26-grey 26 см 5.6 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Online Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 517 грн.

Каструля з гранітним покриттям 5,6 л OMS 3120.01.11-26-5,6л-Grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitchen life plus З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 600 грн.

Каструля O.M.S. Collection 3120-26 см 5.6 л Black/Gold

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 916 грн.

Каструля O.M.S. Collection 3120-26 см 5.6 л grey

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 670 грн.

Каструля O.M.S. Collection 3120-26 см 5.6 л Brown

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Каструля O.M.S. Collection 3120-26 см 5.6 л Bronze

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на OMS 3120-26

Модификації OMS 3120-26

Ціни на OMS 3120-26
OMS 3120-20 від 1 373 грн.
OMS 3120-24 від 2 392 грн.3 пропозиції
OMS 3120-26 від 1 600 грн.8 пропозицій
OMS 3120-28 від 1 755 грн.7 пропозицій
Відеоогляди