Каструля OMS 2005-22
Фото 26 |
OMS 2005-22 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2005-22
Усі ціни 7 →Каструля O.M.S. 22x12см 4,6л з кришкою (OMS 2005-22-4,6л) | 1 375 грн. |
Каструля 4,6 л (22 см х 12 см) OMS 2005-22 OMS 2005-22-4,6л | 1 361 грн. |
OMS OMS-2005-22 | 1 563 грн. |
Каструля з кришкою OMS Classic 2005-22 22 см 4.6 л | 1 654 грн. |
Каструля 4,6 л (22 х 12 см) кришка сталева OMS 2005-22-4,6л | 1 359 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2005-22 см 4.6 л | 1 248 грн. |
Каструля з кришкою OMS Classic 2005-22 22 см 4.6 л | 1 706 грн. |
Модификації OMS 2005-22
Ціни на OMS 2005-22 |
---|---|---|---|---|
OMS 2005-12 | від 648 грн. | 11 пропозицій | ||
OMS 2005-14 | від 717 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2005-16 | від 861 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2005-18 | від 972 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-20 | від 1 306 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS 2005-22 | від 1 248 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2005-26 | від 1 829 грн. | 4 пропозиції | ||
OMS 2005-28 | від 2 210 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2005-32 | від 2 505 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-36 | від 2 655 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-40 | від 2 967 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →