Каструля OMS 3120-28
Відео 1Фото 16 |
OMS 3120-28 |
|
Підходить для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 3120-28
Усі ціни 20 →Каструля O.M.S. 28см 7,05л (OMS 3120.01.11-28-7,05л-Brown) | 1 857 грн. |
Каструля OMS 3120.01.11-28-7,05л-Grey 28х14см | 1 837 грн. |
Каструля OMS 7 05 л 3120.01.11 коричнева | 1 763 грн. |
OMS OMS-3120-01-11-28-Red | 2 106 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 3120-28-grey 28 см 7 л | 2 228 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації OMS 3120-28
Ціни на OMS 3120-28 |
---|---|---|---|---|
OMS 3120-20 | від 1 194 грн. | 17 пропозицій | ||
OMS 3120-22 | від 1 394 грн. | 14 пропозицій | ||
OMS 3120-24 | від 1 522 грн. | 18 пропозицій | ||
OMS 3120-26 | від 1 606 грн. | 28 пропозицій | ||
OMS 3120-28 | від 1 685 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →