Каструля OMS 2005-14
Фото 26 |
OMS 2005-14 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2005-14
Усі ціни 6 →Каструля 1,2 л (14 см х 8 см) OMS 2005-14 OMS 2005-14-1,2л | 776 грн. |
OMS OMS-2005-14 | 896 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Collection 2005-14 14 см 1.2 л | 949 грн. |
Каструля 1,2 л (14 х 8 см) кришка сталева OMS 2005-14-1,2л | 781 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2005-14 см 1.2 л | 717 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Collection 2005-14 14 см 1.2 л | 979 грн. |
Модификації OMS 2005-14
Ціни на OMS 2005-14 |
---|---|---|---|---|
OMS 2005-12 | від 648 грн. | 11 пропозицій | ||
OMS 2005-14 | від 717 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2005-16 | від 861 грн. | 7 пропозицій | ||
OMS 2005-18 | від 972 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-20 | від 1 306 грн. | 3 пропозиції | ||
OMS 2005-22 | від 1 248 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2005-26 | від 1 829 грн. | 4 пропозиції | ||
OMS 2005-28 | від 2 210 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2005-32 | від 2 505 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-36 | від 2 655 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2005-40 | від 2 967 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →