Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Поверхневі насоси   /   Optima

Поверхневий насос Optima JET100 Prime

Фото - Поверхневий насос Optima JET100 Prime
Відео 1Фото 3
Optima JET100 Prime
відцентровий
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність4200 л/год
Макс. напір55 м
Максимальний робочий тиск9 бар
Принцип діївідцентровий
Тип пристроюсамовсмоктуючий
Висота всмоктування9 м
Макс. t рідини40 °С
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Вхід. отвір підключення/патрубок1"
Двигун
Потужність1100 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення1.5 м
Інше
Клас захисту (IP)44
Країна походження брендуПольща
Матеріал корпусачавун
Матеріал крильчатки / шнекалатунь
Габарити200х200х390 мм
Вага12.6 кг
Дата додавання на E-Katalogчервень 2021
Маркування виробника
000016261

00246

Модель JET80 — PL-оснащена робочим колесом із пластику Модель JET80S-оснащена робочим колесом із пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.

Купити Optima JET100 Prime

Усі ціни 26 →

Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1кВт 9694900304191120

Тип з'єднання: Різьбове; Матеріал корпусу: Чавун; Країна виробник товару: Польща; Максимальний тиск (бар): 5; Споживана потуж... щеність (Вт): 1100; Максимальний напір (м): 50; Максимальна глибина всмоктування (м): 8; Кількість робочих коліс: 1; Ступінь пиловологозахисту (IP): IP44; Максимальна продуктивність (м3/год): 3.6; Різьбове з'єднання (дюйми): 1; Призначення: Перекачування чистої води; Вага (кг): 11;
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 949 грн.

Optima Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1кВт

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 601 грн.

Насос Optima JET100 Prime (1,1кВт) центробежный самовсасывающий

Hydrolog.kiev.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 210 грн.

Насос поверхневий OPTIMA відцентровий для чистої води JET100 PRIME 1100Вт 4.2м³/ч Hmax 55м 000016261 gz-000016261

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 650 грн.

Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1 кВт

Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1 кВт Виробник - Польща- Гарантія - 3 роки- Конструктивні особливості: •... щеНасосна частина виготовлена з чавуну • Робоче колесо – термопласт • Дифузор та ежектор - термопласт, • Вал ротора - нержавіюча сталь. • Механічне ущільнення – кераміка та графіт. • Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором. • Опори валу ротора –
Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Optima JET100 Prime

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди