Телевізор Philips 55MLED920 (55MLED920/12)
Фото - Телевізор Philips 55MLED920
Фото 5
Philips 55MLED920
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц, Mini LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Підтримка Matter та Control4. Працює з Apple Home та Google Home. Вбудований датчик освітлення.
Ще одна відмінна особливість моделі — це задня підсвітка Ambilight, яка фарбує стіну за телевізором у ті кольори, які переважають з відповідної сторони екрану. Philips 55MLED920 працює під управлінням саморобної операційної системи Titan OS з голосовим помічником Amazon Alexa та сумісністю з Google Assistant. Окремої поваги заслуговує об'ємний звук з технологіями Dolby Atmos і DTS:X — загальна потужність бортової аудіосистеми сягає 40 Вт. Модель також оснащена портами HDMI v 2.1 з підтримкою VRR, ALLM та eARC. В іграх з панелі можна вичавити частоту кадрів до 144 Гц. Квантові точки на Mini LED підсвітці забезпечують чудову глибину кольору, а задня підсвітка Ambilight створює унікальну атмосферу дивовижного перегляду.
Всі характеристики
Характеристики 55MLED920
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Дисплей
МатрицяQLED
Тип підсвічуванняMini LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Мультимедіа
Потужність звуку40 Вт
Кількість динаміків4 шт. / 2.0 система /
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa / вбудована /
Google Assistant / сумісність /
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMICEC, eARC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність77 Вт / 193 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1226x778x280 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1226x719x65 мм
Вага11.94 кг / 11.54 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
55MLED920/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 55MLED920
Усі ціни 45 →
Телевізор Philips 55MLED920/12
Телевізор Philips 55MLED920/12 / Philips / 55" / 4K Ultra HD (3840x2160) / MiniLED / 120 Гц / TITAN OS / 00-00084211