Телевізор Philips 65PUS8319 (65PUS8319/12)
Фото - Телевізор Philips 65PUS8319
Відео 2Фото 3
Philips 65PUS8319
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 65PUS8319
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / TITAN OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Bluetooth v5.2
Ambilight
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, eARC, ALLM, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність102 Вт / 187 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1451x905x302 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1451x847x85 мм
Вага21 кг / 20.5 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
65PUS8319/12
Купити Philips 65PUS8319
Усі ціни 13 →
Телевізор Philips 65PUS8319/12
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Philips 65PUS8319
Philips 65PUS8319 — це передовий 65-дюймовий LED телевізор з роздільною здатністю 4K UHD, оснащений процесором P5 Perfect Pic... щеture Engine. Завдяки підтримці HDR10+ і Dolby Vision, цей телевізор забезпечує відмінну якість зображення для домашнього перегляду. Модель Philips 65PUS8319 Рік випуску 2024 Розмір діагоналі 65 " Операційна система Smart TV (власна система) / TITAN OS Процесор P5 Perfect Picture Engine Матриця LED Роздільна здатність