Каталог   /   Аудиотехника   /   Наушники   /   Proove
Наушники

Proove Kids Neko

Фото - Наушники Proove Kids Neko
Видео 1Фото 10
Proove Kids Neko
Подключение:3.5 мм, Bluetooth v6.0
Частоты:20 – 20000 Гц
Чувствительность:95 дБ
Аккумулятор:800 мАч, до 100 ч
Игровой режим, яркий дизайн, управление с помощью фирменного приложения, ограничение максимальной громкости.
Все характеристики
Характеристики Kids Neko
Подключение и конструкция
Назначениедля детей
Конструкциянакладные (Cat Ear)
возможность складывания
Тип подключениякомбинированные
Подключениеmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v6.0
Штекерпрямой
Подвод кабеляодносторонний
Радиус действия10 м
Тип кабелякруглый
Съемный кабель
Характеристики
Игровой режим (низкий input lag)
Импеданс32 Ом
Частотный диапазон20 – 20000 Гц
Чувствительность95 дБ / без ограничителя, 85/75 Дб - с ограничителем /
Диаметр динамика40 мм
Тип излучателейдинамические
Характеристики микрофона
Микрофонвстроенный в корпус
Функции и возможности
Мобильное приложение
Регулировка громкости
Питание
Источник питанияаккумулятор
Емкость батареи наушников800 мАч
Время зарядки2 ч
Время работы (музыка)100 ч / без подсветки, 20 ч с подсветкой /
Разъем для зарядкиUSB-C
Общее
Материал амбушюркожзам
Подсветка
Официальный сайтprooveglobal.com
Дата добавления на E-Katalogмарт 2026
Маркировка производителя
HPNK0001AP25

HPNK0001AP26

Редактор E-Katalog, Наушники
Olexandr Cherkashchenko, отредактировано 08.04.2026
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара

Купить Proove Kids Neko

Все цены 38 →

Proove Накладні навушники Proove Kids Neko (APP) White Pink

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 6 мес.
Пожаловаться
1 499 грн.

Накладні навушники Proove Kids Neko (APP) White Pink

Накладні навушники Proove Kids Neko (APP) White Pink
Soho.com.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
1 499 грн.

Навушники Proove Kids Neko APP Blue/Pink (HPNK0001AP26) HPNK0001AP26

Proove Neko входять до серії Proove Kids — лінійки гаджетів, розробленої спеціально для дітей. Ці бездротові навушники поєдну... ещеють яскравий дизайн, якісний звук і тривалий час роботи. Завдяки підтримці Bluetooth 6.0 та AUX вони підходять для будь-яких пристроїв — смартфонів, планшетів і ноутбуків.Зовні навушники одразу привертають увагу: стильний корпус із ABS-пластику доповнений яскравим
Ktc.uaС нами 7 лет
(Ровно)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
1 099 грн.

Навушники Proove Kids Neko (APP) (Blue/Pink) HPNK0001AP26

Proove Kids Neko — дитячі навушники з яскравим дизайном та RGB-підсвічуванням Навушники Proove Kids Neko (APP) створені спеці... ещеально для маленьких користувачів, які люблять музику, мультфільми, ігри та яскраві аксесуари. Модель поєднує милий дизайн із вушками, комфортну накладну конструкцію, якісне звучання та сучасні функції. Блакитно-рожеве оформлення доповнюється RGB-підсвічуванням, яке додає
Jabko.uaС нами 4 года
(Львов)
Пожаловаться
1 099 грн.

Bluetooth-гарнітура Proove Kids Neko (APP) Blue/Pink (HPNK0001AP26) HPNK0001AP26

Bluetooth-гарнітура Proove Kids Neko (APP) Blue/Pink (HPNK0001AP26) – це бездротові навушники з котячими вушками, створені сп... ещееціально для безпечного та комфортного прослуховування аудіо дітьми. Модель оснащена обмеженням гучності до 85 дБ для захисту слуху дитини та підтримує Bluetooth 5.3 для стабільного з`єднання на відстані до 10 метрів. Яскравий дизайн у синьо-рожевих кольорах доповнений LED-підсвічуванням, а ємний акумулятор забезпечує до 25 годин автономної роботи. Завдяки підтримці мобільного додатка батьки можуть гнучко налаштовувати еквалайзер і контролювати час використання пристрою. Пристрій має ергономічну складану конструкцію з м`якими амбушюрами, яка мінімізує тиск на голову та зручно транспортується. Корпус виготовлений із гіпоалергенного ABS-пластику, стійкого до падінь та механічних пошкоджень. Гарнітура обладнана вбудованим мікрофоном для онлайн-навчання і дзвінків, а також підтримує дротове підключення через аудіокабель 3.5 мм, якщо батарея повністю розрядиться. Час повної зарядки через універсальний порт Type-C складає всього 2 години.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
1 099 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Proove Kids Neko

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная
Видеообзоры