Всесезонна шина Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
![]() |
Виберіть розмір шин
Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q 285/55 R20 117 Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
Radar Renegade R/T+ (285/55R20 117/114Q) | 13 928 грн. | ![]() |
| 12 727 грн. |
| 13 300 грн. |
Radar Renegade RT+ 285/55 R20 117Q RANCCN0170 | 10 875 грн. |
| 14 635 грн. |
Модификації Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
| Ціни на Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q |
|---|---|---|---|---|
| Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q | від 10 875 грн. | 5 пропозицій | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо