Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Всесезонна шина Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q

Фото - Шини Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
Відео 4Фото 10
Виберіть розмір шин
Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
285/55 R20
117
Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
для пересіченої місцевості (Rugged-Terrain)
Ширина
285 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
117
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
radartyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q

Radar Renegade R/T+ (285/55R20 117/114Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 928 грн.

Radar Renegade R/T+ (285/55R20 117Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
12 727 грн.

Radar Radar RENEGADE R/T+ 285/55 R20 117/114Q

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
13 300 грн.

Radar Renegade RT+ 285/55 R20 117Q RANCCN0170

Radar Renegade RT+ 285/55 R20 117Q
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 875 грн.

Всесезонні шини Radar Renegade R/T+ 285/55 R20 117/114Q

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 635 грн.

Динаміка цін на Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q

Модификації Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q

Ціни на Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q
Radar Renegade R/T Plus 285/55 R20 117Q від 10 875 грн.5 пропозицій
Відеоогляди