Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   RAF

Блендер RAF R.317 нержавіюча сталь

Фото - Міксер RAF R.317 нержавіюча сталь
Фото 8
RAF R.317
Колір
Тип пристрою
заглибний (ручний) блендер
Потужність
1000 Вт
Плавне регулювання швидкості
Турборежим
Імпульсний режим
Насадки
ніжка-блендер / 4 леза /
Джерело живлення
мережа
Матеріал ніжки-блендера
метал
Довжина кабелю
1 м
Габарити
27х7х7 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.

Купити RAF R.317 нержавіюча сталь

Усі ціни 12 →

Блендер RAF R.317B міксер подрібнювач занурювальний домашній 800 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
896 грн.

Блендер занурювальний кухонний RAF R.317 з металевою ніжкою потужний 1000 Вт дроблення льоду

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
950 грн.

Блендер RAF R.317 для подрібнення 3в1 занурювальний 1000 Вт чорний

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
930 грн.

Кухонний занурювальний блендер RAF R-317 металева ніжка з функцією колки льоду Турбо 1000W Сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SSShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
949 грн.

Блендер ручний RAF R.317 1000 Вт, 2 швидкості, металеві ножі, сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 019 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на RAF R.317 нержавіюча сталь