Электрочайник Rainberg RB-2220 2200 Вт 2 л
Фото 11 |
Rainberg RB-2220 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-2220 2200 Вт 2 л
Все цены 25 →Електрочайник Rainberg RB-2220 дисковий скляний 2л LED підсвічування автов | 789 грн. |
Чайники з підсвічуванням Rainberg RB-2220, Чайник електро, Чайник прозорий | 623 грн. |
Електрочайник Rainberg RB-2220 скляний дисковий прозорий. Чайник із підсві | 593 грн. |
Чайник дисковий Rainberg RB-2220, Чайник прозорий з підсвічуванням, Хороши | 607 грн. |
Дисковий прозорий електрочайник Rainberg RB-2220 Скляний електричний чайни | 631 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →