Электрочайник Rainberg RB-914 2200 Вт 2 л
Фото 6 |
Rainberg RB-914 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-914 2200 Вт 2 л
Все цены 18 →Електричний чайник Rainberg RB-914 Червоний | 1 500 грн. |
Чайник скляний електричний Rainberg RB-914, стильний електричний чайник. O | 686 грн. |
Чайники з підсвічуванням Rainberg RB-914, Електрочайники з підсвічуванням, | 645 грн. |
Електричний чайник Rainberg RB-914 скляний 2 л 1850 Вт RB914 (ZM) | 762 грн. |
Чайник скляний Rainberg RB-914, стильний електричний чайник. Колір червони | 749 грн. |
eще 13 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →