REAL-EL GDX-8000
![]() |
REAL-EL GDX-8000 |
|
|
Ефектна, комфортна і міцна накладна ігрова гарнітура закритого типу з USB-підключенням і технологією віртуалізації багатоканального об'ємного звучання 7.1. Обладнана спрямованих на конденсаторним мікрофоном на відкидний жорсткої дужці і отключаемой LED-підсвічування. Підтримує регульований ефект вибробаса, який активується в найбільш яскраві момент ігрового процесу для кращого занурення.
Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2017 року, призначений для широкого кола користувачів і кіберспортсменів початківців. Оптимізовані для застосування в ігрових системах на основі персональних комп'ютерів або ноутбуків. Ігрові навушники REAL-EL GDX-8000 обладнані потужними 50-мм динамічними випромінювачами, здатними створювати гучний, з вираженим басовим акцентом звук. Віртуалізація багатоканального акустичного оточення забезпечує додатковий ефект присутності. Динамічний і напористий звук з поліпшеним позиціонуванням джерел дає змогу швидше орієнтуватися в складній ігровій обстановці, що в іграх First Person Shooter може давати відчутну перевагу. Обладнані кабелем довжиною 220 см в міцній тканинної опліткою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REAL-EL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REAL-EL.
Купити REAL-EL GDX-8000
Усі ціни 72 →| 1 449 грн. | ![]() |
Накладні навушники REAL-EL GDX-8000 Black | 1 429 грн. | ![]() |
Гарнітура Real-EL Vibration Surround 7.1 Backlit GDX-8000 Black/Red | 1 449 грн. | ![]() |
Гарнітура REAL-EL GDX-8000 Black/Red EL124100017 | 1 449 грн. |
| 1 449 грн. | ![]() |
1 0 3 1 |
спочатку все було добре але потім через рік став класти мікрофон в іграх. звук чудовий, бас є, але я ним не користуюся. На вухах сидить не щільно, за рік зламався мікрофон. |
Важкі та незручні, звук як із відра. Для музики не вистачає басу, а в іграх є незрозумілий ефект відлуння. Я вже і з еквалайзером грав (пробував різні пресети, відключав його взагалі), пробував різні ефекти оточення, включав і відключав віртуальний 7.1 - все без результату, ефект відлуння присутній і в тому ж CS:GO складається враження, що тупить не один супротивник, а кілька. Позиціювання взагалі немає - навушники спрямовують хибним слідом, все через цю незрозумілу луну. Хто не пробував що таке вібробас, то поставте два телефони на вібро і прикладіть до голови – ефект такий самий, бас не покращується, натомість голова болить через 10 хвилин. Мій вердикт такий: розчарування та повне небажання користуватися. PS Я не розпещений будь-якими дорогими гарнітурами і прийшов тут бюджетку обгадати. Це найдорожчі мої навушники і взяв я їх на заміну моїм дешманським (74 гривні у 2012 році), які вже відпрацювали 6 років та динаміки почали хрипіти. Але схоже мені доступ до улюблених ігор ще довго буде закритий, якщо не здам їх назад до магазину. Мікрофон просто божественний, непогане складання та шумоізоляція. Окрім мікрофона, все. |
Мікрофон, вібро бас, 7.1 звук пластик, що розсихається, облазять амбушюри |