Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Підставки для ноутбуків   /   RIVACASE

Підставка для ноутбука RIVACASE 5557

Фото - Підставка для ноутбука RIVACASE 5557
Фото 9
RIVACASE 5557
підсвічуванняUSB-Aбез регулювання нахилу
Колір
Типпідставка
Макс. діагональ ноутбука17.3 "
Функції та можливості
Активне охолодження
Вентилятори2х110 мм
Максимальні оберти1100 об/хв
Підсвічуваннясиній
Підключення
Підключення до ноутбукаUSB-A 2.0
Підключення периферії1xUSB-A 2.0
Інше
Джерело живленнявід USB
Матеріал платформиметал
Розміри у складеному вигляді360x280x45 мм
Розмір стільниці/платформи360x280 мм
Вага0.73 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.

Купити RIVACASE 5557

Усі ціни 27 →

RivaCase 5557 black

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
804 грн.

RivaCase 5557 Black

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Підставка для ноутбука Rivacase 17.3" (5557) Black 5557

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Підставка під ноутбук RivaCase 5557 black 17.3 дюймів (5557 black)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
789 грн.

Підставка до ноутбука RivaCase до 17,3" black (5557 black) 5557 black

Розмір - 360x280x45 мм, 350 x 260 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану 10-17", Метод охолоджування - 1 вентилят... щеор, метал + пластик, Колір - чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
969 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на RIVACASE 5557

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна