Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

Фото - Шини RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W
Фото 13
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W
195/45 R16
84
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

RoadX RX Motion Performa DH51 (195/45R16 84W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 582 грн.

RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 195;Профіль - 45;Діаметр - 16;Індекс навантаження - 84;Індекс швидкості - W;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 626 грн.

Літні шини RoadX RX Motion Performa DH51 195/45 ZR16 84W XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 748 грн.

Літня шина RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 784 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

Модификації RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W

Ціни на RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W
RoadX RXMotion Performa DH51 195/45 R16 84W від 2 582 грн.4 пропозиції