Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W

Фото - Шини RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W
Фото 13
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
98
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W

Усі ціни 12 →

RoadX RX Motion Performa DH51 (215/55R17 98W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 250 грн.

Roadx RXMotion Performa DH51 (215/55R17 98W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 435 грн.

Летние шины RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 690 грн.

RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - W;Ширина - 215;Профіль - 55;Діаметр - 17;Індекс наван... щетаження - 98;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 614 грн.

Roadx RXMotion Performa DH51 (215/55R17 98W)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на RoadX RXMotion Performa DH51 215/55 R17 98W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна